Рус Укр
Iсторiя

     Компанія "Агрегат - Ресурс" з'явилася на українському ринку спеціалізованого устаткування відносно нещодавно - в 2006 році, але за такий невеликий період вже встигла зайняти гідну нішу у своїй галузі. На сьогодні, компанія стала провідним лідером у вітчизняному виробництві апаратів високого тиску і запасних частин до них. Також "Агрегат-Ресурс" робить і реалізує професійні системи пиловидалення, устаткування для прибирання приміщень, системи очищення і рециркуляції води та інше спеціальне оснащення, яке застосовується для очищення забруднених поверхонь, фасадів будівель, при митті автомобілів і важкої техніки, днищ і деталей судів та в інших галузях діяльності людини. 


     Головним пріоритетом продукції компанії "Агрегат - Ресурс" є власний відділ дослідження і розробки, що має велике значення на аналогічних підприємствах. Найсучасніші системи автоматизованого проектування CAD сприяють істотному скороченню циклів розробки а також оптимізації виробничих процесів. Постійний аналіз технологічних особливостей, вивчення нових технологій і можливостей, сміливе введення інновацій, дозволило нашій компанії завоювати добре ім'я серед численних споживачів цього виду продукції. 


   Завдяки зростаючому попиту на апарати високого тиску і інших видів клинингового устаткування, компанія "Агрегат - Ресурс" постійно удосконалить і розширює асортимент свого оснащення і послуг, тим самим охоплюючи інтереси напівпрофесійного, професійного і промислового секторів ринку. На сьогодні устаткування нашого виробництва з успіхом використовується в харчовій, фармацевтичній, важкій промисловості, будівництві, в комунальному і сільському господарстві, на автомитті, готелях і інших сферах, де потрібні роботи по гідроочищенню забруднених поверхонь. 


     Окрім якісного, функціонального і ергономічного устаткування, компанія "Агрегат - Ресурс" пропонує своїм клієнтам технічне післяпродажне обслуговування. Професійна команда менеджерів допоможе підібрати необхідну модель того або іншого АВТ залежно від поставленого завдання, забезпечуючи покупцеві тим самим простоту і комфорт у виборі необхідного устаткування.

Яндекс.Метрика