Рус Укр
Валентин
23.01.2015
Відгук:

Придбав міні-мийку високого тиску у компанії-виробника "Агрегат-Ресурс" і залишився дуже задоволений. Гарне, надійне устаткування вищої якості. Щодня використовую в роботі. Ніяких збоїв і неполадок: все чітко. Всім раджу АВТ цього виробника!

Ответ:

Спасибі Валентин, що стали клієнтом нашої компанії! Ми з задоволенням продовжимо співпрацю з Вами!

Юрій
15.10.2014
Відгук:

Придбав у компанії "Агрегат-Ресурс" Дніпропетровськ мобільний апарат високого тиску без підігріву води марки АР 760/12 Компакт і залишився дуже задоволений покупкою. По співвідношенню ціна-якість один з найбільш оптимальних варіантів. Помпа потужна. По тиску вистачає, шланга ВТ теж. А ще мені дуже подобається його невелика вага і мобільність. Закинув в багажник і поїхав, куди треба. Разом з апаратом відразу закупили фільтр тонкого очищення, і треба сказати, не даремно. До речі, ще одним критерієм на користь вибору АР 760/12 Компакт (120бар 760л/год) стало його енергоспоживання. На дачі у мене часто просаджується напуга, так і проводка була слабенька, тому з першого разу нормально запустити не вдалося - на холостих працює нормально, а під навантаженням зупиняється. Як тільки розібрався з напругою, все налагодилося. Апарат працює як годинник. Так, що спасибі "Агрегат-Ресурсу" за надійного друга. Рекомендую!

Ответ:

Юрій! Дякуємо за відгук про роботу нашого апарата і компанії в цілому. Бажаємо Вам і надалі отримувати задоволення від роботи нашого мийного обладнання!

Сергій
09.07.2014
Відгук:

Дуже хороші апарати високого тиску.

Ответ:

Сергій! Ми дуже раді, що наше обладнання і апарати високого тиску допомогли Вам у роботі. Будемо раді довгостроковому співробітництву!

Миколай
09.07.2014
Відгук:

Всім рекомендую «Агрегат-Ресурс» .

Ответ:

Микола, велике спасибі Вам за рекомендацію! Нам дуже важлива думка кожного клієнта і ми раді, що наші апарати високого тиску змогли допомогти Вам у роботі.

Олексій
09.07.2014
Відгук:

Дуже хороші апарати високого тиску.

Сергій
09.07.2014
Відгук:

Дуже задоволений компанією «Агрегат-Ресурс»

Яндекс.Метрика